myroconsultingcentre@gmail.com

+38 067 524 79 44 

Як нас знайти

MYROCONSULTING,
вулиця Михайла Грушевського, 34/1, офіс 102, 01021, Київ, Україна

 

+38 067 524 79 44

 

MYRO.CONSULTING@gmail.com

Приєднуйтесь

Наші послуги

Ім’я  
e-mail  
Повідомлення  

Повідомлення до MYROCONSULTING

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ АУТСОРСИНГ В ГОТЕЛЯХ ТА РЕСТОРАНАХ

Здійснюємо повне ведення податкової звітності. Забезпечуємо коректне відображення господарських операцій в бухгалтерському та податковому обліку. Готуємо первинні бухгалтерськихі документи. Здійснюємо підготовку та надання звітності до податкових інспекцій, Фондів соціального страхування, Пенсійного фонду, органів статистики.

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК В ГОТЕЛЯХ ТА РЕСТОРАНАХ

Впроваджуємо, налаштовуємо та здійснюємо управлінський облік в закладах HoReCa з урахуванням специфіки їх роботи. Забезпечуємо коректний збір та узагальнення інформації для забезпечення якісного управління. Готуємо звітність для аналізу ефективності роботи закладу та пропозиції щодо збільшення ефективності.

КАДРОВИЙ ОБЛІК

Своєчасно нараховуємо заробітну плату. Здійснюємо розрахунок заробітної плати та інших нарахувань співробітникам. Готуємо та надаємо звітності, відомості про персоніфікований облік до Пенсійного фонду, річні декларації з податку на доходи фізичних осіб для організацій та приватних осіб.

Здійснюємо фінансовий, упарвлінський та податковий аудит діяльності HoReCa-закладів. Надаємо консультації з оптимізації податкового навантаження та враховуємо специфіку підприємств малого та середнього бізнесу. Готуємо звітність та рекомендації.

АУДИТ ТА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ

Здійснюємо товарний облік та проведення інвентарізацій в HoReCa-закладах. Забезпечуємо коректне відображення результатів в бухгалтерському та податковому обліках. За результатами інвентаризацій готуємо звітність та рекомендації щодо покращення обліку товарів та матеріальних цінностей підприємства. 

ТОВАРНИЙ ОБЛІК ТА ЗВЕДЕННЯ ІНВЕНТАРИЗАЦІЙ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ОБЛІКУ 

Здійснюємо автоматизацію управлінського обліку підприємств HoReCa-індустріїі з використанням хмарних програмних інструментів, зокрема, Сервісу фінансового результату Bimp. Здійснюємо впровадження та налаштування, навчаємо роботі з Сервісом.

Наші фахівці

Олена Миро – керівник і засновник MYROCONSULTING.
Незалежний податковий консультант, сертифікований за програмами САР та IAB. Має 15-тирічний досвід організації та ведення бухгалтерського обліку, податкового планування на підприємствах гуртової торгівлі, виробництва, НоReCa та Retail.
Основна спеціалізація - розробка фінансової схеми роботи підприємств для мінімізації податкових ризиків; розробка нових рішень в галузі оптимізації та податкового планування; організація та проведення тренінгів для власників та ТОП-менеджерів готелів та ресторанів.

Бухгалтерія в HoReCa -
наша спеціалізація

MYROCONSULTING - це надійний партнер та помічник у фінансовому плануванні та бухгалтерському обліку на підприємствах індустрії гостинності. 

Нам довіряють свій бізнес відомі ресторани та готелі. Зосередьтеся на розвитку Вашого бізнесу, а ми вирішимо  бухгалтерські питання!

 

Звертайтесь до нас!

 

Олена Миро, керівник і засновник MYROCONSULTINGподатковий консультант, бухгалтер, сертифікований за програмами САР та IAB

Наталя Романова -
керівник відділу бухгалтерії

Микола Фастовець -
керівник відділу автоматизації

Анна Дерчук -
керівник зарплатно-кадрового напряму, дипломований юрист з трудового права. Має великий досвід представництва сторін трудових спорів в суді

Як будуть оподатковувати ФОПи у 2023 році

 

Мабуть, держава колись надала фізичним особам, підприємцям або, як їх скорочено називають, ФОПам податкові пільги для того, щоб потім з року в рік їх потроху скорочувати. Величезна армія українських ФОПів вирушає в новий рік з оновленими розмірами єдиного соціального внеску та лімітів річного доходу. На 2023 рік заплановані значні зміни в оподаткуванні ФОПів.
 

Державний регулятор встановив, що з 1 січня 2023 року будуть чинними такі річні ліміти та розмір єдиного податку.
 

  • Перша група. Річний ліміт становить 1 118 900 грн або 167 мінімальних зарплат. Єдиний податок - 10 %, сплата до кінця воєнного стану добровільна.

  • Друга група. Річний ліміт становить 5 587 800 грн або 834 мінімальні зарплати. Єдиний податок - 20 %, сплата до кінця воєнного стану добровільна.

  • Третя група. Річний ліміт становить 7 818 900 грн або 1 167 мінімальних зарплат. Єдиний податок не змінювався і становить 5 % для неплатників і 3 % для платників ПДВ.


Єдиний соціальний внесок залежить від мінімальної зарплати, який визначається раз на рік. Тому в 2023 році його розмір може становити мінімально 1474 грн, а максимально 22110 грн або 15 мінімальних заробітних плат. Причому єдиний соціальний внесок можуть не сплачувати пенсіонери та особи з інвалідністю, самозайняті особи та ті, за яких соціальний внесок сплачує роботодавець. За себе сплачувати єдиний соціальний внесок до кінця воєнного стану та рік після його завершення можна добровільно.

Блог HoReCa-бухгалтера